ANASAYFA BAŞKAN YARDIMCISI

BAŞKAN YARDIMCISI

Ailemizin 3. nesil yöneticisi olarak çok küçük yaşlardan beri içinde olduğum ve olacağım bu sektör bizim için adeta bir hayat biçimi olmuştur.Şirket içi gelenek ve disiplin anlayışımız başarılarımızın temel taşları olmuştur.
Şirket yönetiminde insan unsuru,her türlü fikirler ve yeniliklere açık olma düşüncemiz ile pazarlama stratejimiz, işletmeye bir gelecek tasvir etmesi nedeniyle, bizim için vazgeçilmez bir öneme sahip kriterdir. Pazarlama stratejisi olan firmaların, pazarlama stratejisi olmayan firmalara göre daha başarılı olduklarına dünyadaki birçok örnekleri ile tanık olunmuştur. Şirketimiz pazar belirlerken temel insan ihtiyaçlarından yola çıkmaktadır.

 

Bu anlayışla;
* Temel unsur insandır.Çalışanlarımıza sürekli olarak firma içi ve dışı eğitimler verilir.
* Kapıdaki güvenlikten en üst kademedeki yöneticilere kadar ; "kalite hepimizin işi ve sorumluluğudur" düşüncesi ile çalışır.
* Bir sonraki çalışan, müşteri gibi kabul edilir. Bunun için herkes, kendi ürettiği ürünü sonraki çalışana bir kerede hatasız olarak teslim etmeye gayret eder.
* MOLİNO A.Ş.' de kaliteden herkes müşteriye karşı sorumludur.

Bu anlayış ile MOLINO ailesi olarak ülke içinde ve dışında birçok prestij projelerine imza attık,atacağız ve ülkemizin gururu olmaya devam edeceğiz.